Informace

EET

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Happy Dog Flocken Mixer 3kg Zobrazit větší

Happy Dog Flocken Mixer 3kg

Nový produkt

Happy Dog Flocken Mixer 3kg

Více informací

Obvykle skladem

280 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Happy Dog Flocken Mixer 3kg

Happy Dog Flocken Mixer - Cereal Flakes je nové doplňkové vločkové krmivo ve vynikající PREMIUM kvalitě.
Je
ideální ke smíchání s masem! Maso je sice cennou složkou potravy, ale není plnohodnotné. Ke zdravé a vyvážené výživě psů patří také lehce stravitelná rostlinná potrava a její biologicky účinné a balastní látky.

Happy Dog FlockenMixer jsou ideální “psí vločky“ ke smíchání s masem.

Maso je cenné, ale není plnohodnotné. Ke zdravé a vyvážené výživě psů patří také lehce stravitelná rostlinná potrava a její biologicky účinné a balastní látky.

Happy Dog FlockenMixer je ideální vločkový příkrm. Protože obsahuje vysoce stravitelné jemné šupinaté vločky, jadrné celozrnné vločky, zeleninu a bylinky. A je obohacen o všechny životně nezbytné vitaminy a minerální látky. Ideální doplněk ke každé porci masa.

Složení: Celozrnné kukuřičné vločky, kukuřičná mouka (válcově sušená), celozrnné pšeničné vločky, celozrnné ovesné vločky, hrachové vločky (6%), dikalcium fosfát, mrkev sušená (2%), uhličitan vápenatý, proso drcené, rýžová mouka extrudovaná, chlorid sodný, plody černého bezu sušené, hroznová matolina, saturejka, majoránka, plody anýzu, bazalka, plody fenyklu, květ černého bezu, květ levandule, rozmarýn, šalvěj, tymián. (Bylinky celkem: 0,15%)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Happy Dog Flocken Mixer 3kg

Happy Dog Flocken Mixer 3kg

Happy Dog Flocken Mixer 3kg

7 dalších produktů ve stejné kategorii: