Informace

EET

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Slávka zelenoústá 250g

Nový produkt

Slávka zelenoústá 250g

Více informací

Dostupnost 1-2týdny

690 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Slávka zelenoústá 250g

100% Perna canaliculus
Skořápka mušle je před zpracováním odstraněna, tento prášek se tedy skládá ze 100%, mrazem sušeného a posléze namletého masa, nejsou v něm použity žádné plniče nebo konzervační látky. Tento prášek je výživou pro klouby Vašeho zvířete. To je dáno především vysokým obsahem glykosaminoglykanů: tento aminocukr je potřebný k tvorbě chrupavky a kloubního mazu. (Při srovnávání s jinými distributory a výrobci doporučujeme sledovat nejen cenu, ale právě obsah glykosaminoglykanů. Tyto údaje hledejte v analytických složkách/jakostních znacích; analýza každé šarže se může mírně měnit.

Přínosné je podávání slávky zelenoústé např. při dědičném přetížení kloubů, při velkém tělesném nasazení, během příliš rychlého růstu nebo ve stáří, aby došlo k zaopatření kloubů těmito důležitými výživnými látkami.

Tip pro majitele koček:

Prášek ze slávky zelenoústé obsahuje velmi vysoké množství (2,4%) přírodního taurinu.

Dávkování:

Jako doplňkové krmivo k podpoře zdravých kloubů: kočky a malí psi: cca 0,5g denně. Větší psi až 1 g denně. Nejlépe podávat jako kúru po dobu alespoň 8 týdnů, kterou je vždy možné několikrát za rok zopakovat.
Při již přítomných potížích: terapeutické dávkování je přibližně dvojnásobné. Přesnou dávku a dobu podávání je vhodné přizpůsobit míře obtíží a měla by být eventuálně zkonzultována s veterinářem.

Taurin z lékárny nedoporučujeme, protože se jedná o syntetické produkty, které jsou z dobrého důvodu označovány jako „nebezpečné látky“ (třída 8, látky žíravé - leptavé) a proto jsou v rukou laiků problematické.

Analytické složky:

Hrubý protein 64,5%, hrubý tuk 10,5% (jednotlivé šarže se mohou nepatrně lišit)

Krmná surovina pro psy a kočky

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Slávka zelenoústá 250g

Slávka zelenoústá 250g

Slávka zelenoústá 250g

30 dalších produktů ve stejné kategorii: