Informace

EET

Výrobci

Prohlédnuté produkty

BIO Spirulina 250g

Nový produkt

BIO Spirulina 250g

Více informací

Dostupnost 1-2týdny

580 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

BIO Spirulina 250g

Jednou z nejlepších vlastností spiruliny a chlorelly je jejich schopnost neutralizovat zápach.

U zvířat, kterým je hodně cítit pokožka nebo ústa, aniž by k tomu existoval z lékařského hlediska důvod, může být podávání spiruliny nebo chlorelly vhodnou alternativou k jinak běžným chlorofylovým pastám. Doporučujeme je především proto, že neobsahují konzervační látky nebo přidané umělé minerály/vitamíny.

Krmná surovina pro psy a kočky z kontrolovaného ekologického zemědělství! DE-Öko-003

Spirulina je pěstována v extrémně zásaditých sladkovodních jezerech nebo nádržích s hodnotou pH mezi 8 až 10. Při látkové přeměně podporuje tvorbu zásad a působí tak proti překyselení. Jódu obsahuje méně (nejde o mořskou řasu), proto ji lze bezpečně použít u zvířat s problémy se štítnou žlázou.

Sušený prášek obsahuje až 70% hodnotných, lehce vstřebatelných bílkovin se skoro všemi esenciálními aminokyselinami. Výborně se tak hodí jako dodavatel energie během zvýšené zátěže a aktivity zvířete. Spirulina platensis není řasa ve vlastním smyslu slova, řadí se mezi tzv. modré sinice. Její buňky nemají žádné buněčné jádro a buněčná schránka je tak měkká, že v jejím organizmu bohatě obsažené výživné látky, vitamíny a minerály mohou být střevní stěnou lehce vstřebány.

 

Doporučené dávkování:

Při nasazení spiruliny jako kúry (6-8 týdnů) doporučujeme kočkám a malým psům denně ½ čajové lžičky, středním a velkým psům 1 – 2 čajové lžičky. Koně: denně 4 polévkové lžíce.

 

Analytické složky:


hrubý protein 65,9; hrubý tuk 6,1%; hrubý popel 7,4%


Krmná surovina pro psy a kočky

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

BIO Spirulina 250g

BIO Spirulina 250g

BIO Spirulina 250g

30 dalších produktů ve stejné kategorii: