Informace

EET

Výrobci

Prohlédnuté produkty

BIO Chlorella 100g

Nový produkt

BIO Chlorella 100g

Více informací

Obvykle skladem

449 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

BIO Chlorella 100g

Jednou z nejlepších vlastností spiruliny a chlorelly je jejich schopnost neutralizovat zápach. U zvířat, kterým je hodně cítit pokožka nebo ústa, aniž by k tomu existoval z lékařského hlediska důvod, může být podávání spiruliny nebo chlorelly vhodnou alternativou k jinak běžným chlorofylovým pastám. Doporučujeme je především proto, že neobsahují konzervační látky nebo přidané umělé minerály/vitamíny. Doporučujeme chlorellu podávat psům, kteří jsou bez zjevného důvodu unavení a působí matně. Krmná surovina pro psy a kočky z kontrolovaného ekologického zemědělství! DE-Öko-003

Jednobuněčná zelená řasa chlorella prospívá ve sladkých vodách. Protože nepochází z moře, obsahuje méně jódu a její podávání je bezpečné i u zvířat s problémy se štítnou žlázou.

V sušeném stavu je podíl bílkovin v chloreře až 60%. Díky tomu je vhodná stejně jako spirulina jako doplněk stravy u zvířat, která nesnášejí živočišné bílkoviny.
Doporučené dávkování:

Při nasazení chlorelly jako kúry (6-8 týdnů) doporučujeme kočkám a malým psům denně ½ čajové lžičky, středním a velkým psům 1 – 2 čajové lžičky. Koně: denně 4 polévkové lžíce.

Analytické složky:

hrubý protein 66,7%; hrubá vláknina 5,5%

Krmná surovina pro psy a kočky

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

BIO Chlorella 100g

BIO Chlorella 100g

BIO Chlorella 100g

30 dalších produktů ve stejné kategorii: