Obchodní podmínky

- Všechny ceny zboží uvedené v našem internetovém obchodě jsou včetně DPH.

- Vyhrazujeme si právo na změnu prodejních cen v důsledku změny cen na trhu nebo změny kursu Kč k ostatním zahraničním měnám.

- Ke každé zásilce bude přiložen doklad o koupi.

 • Vyřízení Vaší objednávky

Veškeré objednávky vyřizujeme zpravidla do 5 pracovních dnů, nejpozději však do 2 týdnů a to v pořadí, v jakém byly doručeny. Pokud je zboží díky velkému zájmu vyprodáno nebo není skladem a dodací lhůta by přesáhla 2 týdny, budeme Vás včas telefonicky informovat.

 • Dodání zboží

1/ Do odvolání máme rozvoz po Praze zdarma

2/Osobní odběr v kamenném obchodě.

Adresa prodejny:

Ocelkova 679, Praha - Černý Most

Telefon na prodejnu: 603963605

Otevírací doba:

Po 10.00-18.00h

Út 10.00-17.00h

St 10.00-18.00h

Čt 10.00-18.00h

Pá 10.00-17.00h

Sobota a neděle zavřeno !

Změna otevírací doby vyhrazena

Zboží je možné vyzvednout až poté, co k tomu budete vyzváni - telefonicky nebo emailem!!

3)Česká pošta

Česká pošta Balík do ruky - zásilky do 20kg

Cena poštovného 139č

Cena dobírky 30kč

Při platbě převodem zaplatíte za poštovné pouze 139kč, pokud od vás pošta bude vybírat peníze za zboží, budete platit poštovné 169kč.

4)Přepravní služba GLS

Zásilky o hmotnosti do 50kg

Cena přepravy při platbě převodem 69kč

Cena přepravy při platbě dobírkou 99kč

Zasílání GLS po Praze - objednávky nad 500kč zdarma

5) Záslání na některou z poboče Uloženky

Zásilky o hmotnosti do 20kg

Cena přepravy při platbě převodem 49kč

Na Uloženku aktuálně nezasíláme na dobírku.
 • Platba za zboží

1/ Hotově při převzetí zboží

2/ Dobírkou

3/ Předem převodem (k platbě budete vyzvání mailem až po zjištění dostupnosti všech vámi objednaných položek, vyčkejte tedy na pokyn k platbě a bez něj nic neplaťte)

 • Převzetí zboží od přepravní firmy

Doporučujeme všem zákazníkům pečlivě překontrolovat zda není poškozen obal zboží při převzetí od přepravce. Pokud se stane, že je obal poškozen, přesvědčte se, zda není poškozeno zboží, případně zda je kompletní. V případě poškození, nebo nekompletnosti zboží trvejte na sepsání protokolu o poškození. Později nelze transportní škody uplatňovat.

 • Poštovné a balné

Rozvoz po Praze - objednávka bez limitu - (ZDARMA)

Osobní odběr - prodejna na adrese Ocelkova 679/36, 198 00 Praha 9 (ZDARMA)

Česká pošta - objednávka do 20kg - 139kč

Česká pošta - objednávka do 20kg - na dobírku - 169kč

Přepravní služba GLS - objednávka do 50kg - 69kč

Přepravní služba GLS -objednávka do 50kg - na dobírku - 99kč

Uloženka - objednávka do 20kg - 49kč

Zasílání na Slovensko: tato služba prozatím není možná

 • Informační email o stavu objednávky

Po odeslání objednávky Vám systém eshopu vždy automaticky odešle informační email o přijetí objednávky s kopií Vaší objednávky.

Po vyřízení a vyskladnění objednávky opět obdržíte informační email,že objednávka byla vyřízena. Od této chvíle je dodací lhůta obvykle 1-2 pracovní dny (záleží na České poště)

Pokud Vám informační email nebyl doručen, zkontrolujte prosím Vaší emailovou schránku, zda nebyl přesměrován jako spam nebo nás kontaktujte telefonicky: 603963605 či emailem: vseprochovatele@seznam.cz

 • Další informace

Veškeré Vaše dotazy Vám zodpovíme od pondělí do pátku v době od 10,00 do 23,00 hodin a to na tel. číslech:

603963605 nebo na emailu vseprochovatele@seznam.cz

 • Objednávka

Objednávat je možno následujícími způsoby:

- prostřednictvím formuláře na našem elektronického obchodu

- mailem na adrese vseprochovatele@seznam.cz (rychlejší je objednat přes eshop)

Pokud chcete objednat něco, co jste na eshopu nenašli jsou dvě možnosti:

- napíšete požadované zboží do poznámky a my vás budeme kontaktovat s cenou a termínem dostupnosti

- zavoláte nám na tel: 603963605 a uděláte objednávku po telefonu

Prodávající doporučuje kupujícímu provádět objednávky přes elektronický obchod a uvést následující údaje:

- jméno a příjmení případně obchodní jméno

- IČO a DIČ, je-li registrován jako plátce DPH

- název a kód ( je li uveden) zboží dle nabídky

- způsob odebrání a dopravy (Rozvoz,Česká pošta)

Při chybné objednávce ze strany kupujícího a následné výměně zboží (v původním balení bez porušení) si prodávající vyhrazuje právo účtovat manipulační poplatek 200,-Kč za každý jednotlivý kus. Přijaté objednávky jsou ze strany kupujícího závazné a nelze je zrušit.

 • NEVYZVEDNUTÍ / NEPŘEVZETÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

Při neodebrání objednaného nebo nevyzvednutí zaslaného zboží (porušení uzavřené smlouvy odesláním objednávky), má prodávající nárok až na 15% z účtované částky jako smluvní pokutu.V každém případě má však nárok na promarněné poštovné a balné a to ve výši minimálně 200Kč.

 • Ochrana Vašich osobních dat

Vaše data sdělena při objednávkách zboží jsou považována jako důvěrná a nebudou poskytnuta třetí osobě s výjimkou partnerů zajištujících platební styk, kterými mohou být např. banky.
Důvěryhodným třetím stranám, nebo veřejnosti mohou být poskytnuty pouze souhrnné statistické informace o zákaznících, návštevnosti, obratu a další související údaje. Tato statistika však neobsahuje žádnou informaci, která by umožnila identifikovat jednotlivé zákazníky. Ceníme si váší Vaší důvěry a budeme plně chránit Vaše soukromá data před zneužitím. Vámi poskytovaná data jsou používána pouze na zabezpečení a zkvalitnění našich služeb.

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromaždováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v předchozím odstavci. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel včas publikovány.

 • Reklamační řád

Na každé zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje na všechny zjevné a skryté vady zboží, které nejsou slučitelné s jeho funkčostí, užitnými a estetickými vlastnostmi. U zboží, kde je to nezbytné, vystaví prodávající záruční list, který kupující obdrží současně se zbožím. U ostatního zboží prokazuje kupující původ zboží fakturou, účtenkou (dodacím listem). Pro tyto účely je kupující povinen si tyto doklady po dobu záruční lhůty uschovat (bez nich nebude reklamace přijata)

Kupující je povinen zboží prohlédnout bez zbytečného odkladu po jeho převzetí. Převzetím se rozumí předání zboží dopravcem (Česká pošta, Rozvoz, ...) zákazníkovi. Kupující je povinen oznámit prodávajícímu bezodkladně po provedení prohlídky dodaného zboží všechny vady, které zjistil.

Při zjištení rozdílu v množství nebo druhu zboží s údaji na faktuře ci dodacím listu je nutno podat o tomto stavu zprávu prodávajícímu do tří pracovních dnů po převzetí.

Kupující musí oznámit zjištené vady prodávajícímu písemně na adrese prodávajícího. V oznámení musí kupující uvést zjištené vady (charakteristika, jak se projevují) a musí uvést nárok, který v důsledku vady uplatňuje. Kupující v důsledku vady zboží muže uplatnit následující nároky: dodání chybějícího zboží, přiměřenou slevu z kupní ceny, odstoupení od smlouvy.

K reklamaci je nutné pro lepší identifikaci vždy předložit fakturu (dodací list) nebo doklad o zaplacení a dodání zboží případně záruční list a vlastní reklamované zboží.

V případě reklamace vad zboží, za jehož jakost převzal prodávající záruku od výrobce, musí být vady reklamovány nejpozději do konce záruční lhůty.

Prodávající je povinen vyřídit reklamaci v zákoné lhůtě 30 dnů. Zákonná lhůta počíná běžet dnem doručení reklamace prodávajícímu. Náklady na zaslání (dopravu) reklamovaného zboží na reklamaci,ale i zpět z reklamace nese zákazník.

 • STORNO OBJEDNÁVKY


Storno objednávky ze strany kupujícího
V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:

- Kontaktujte nás (viz kontakt), že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením číslo objednávky, data nákupu a Vaším číslem účtu či adresou pro vrácení peněz.

- Pokud jste již zboží obdržel a převzal, zašlete jej zpět na naší adresu uvedenou v sekci kontakt a to za následujících podmínek:

 • zboží by mělo být v originálním nepoškozeném obalu
 • v balení by měly být všechny návody a záruční listy
 • zboží by mělo být nepoužité nebo nepoškozené
V případě známek jakéhokoliv používání nebo poškození se může stát ,že by mohla být nárokována adekvátní částka k uvedení vraceného zboží do původního stavu.Tato částky by byla v takovém případě požadována na zákazníkovi.

- Zboží, prosíme, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám.V žádném případě neposílejte zboží na dobírku, nebude převzato.
- Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.
- V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět

Storno objednávky ze strany prodávajícího
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
- bez udání důvodu
- zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.
-V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet v nejkratším možném termínu.